طراحی و ساخت دستگاه بادکن بطری پت

با توجه به این که دستگاه بادکن بطری پت ، مهم ترین بخش یک کارخانه ی تولیدکننده ی مایعات بسته بندی شده می باشد ، لذا با توجه به فاکتورهای میزان تولید بطری، حجم بطری موردنیاز و نوع بطری بهترین طراحی و ساخت،  رمز موفقیت ماشین سازی عظیم زاده و مشتریان گرانقدرش خواهد بود.

بخش فنی مهندسی و تحقیق و توسعه ماشین سازی عظیم زاده با بهره گیری از تجارب چندین ساله و تکنولوژی روز دنیا در تحقق این امر کوشا می باشد.

برنامه های مهندسی شده در طراحی ، ساخت قطعات با دستگاه های CNC، انتخاب متریال مناسب و استفاده از برندهای مرغوب در قطعات استاندارد باعث گردیده که ماشین سازی عظیم زاده به عنوان سازنده ی برتر بیشترین فروش را در سال های اخیر داشته باشد.

طراحی و ساخت کوره های دستگاه بادکن بطری پت

ماشین سازی عظیم زاده در زمینه ی ساخت کوره های دستگاه های بادکن بطری پت به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک نیز فعال است.

طراحی و ساخت این کوره ها با توجه به نیاز مشتری انجام می گردد و برای هر نوع بطری با هر دهانه ای قابل استفاده می باشد.

یکنواختی ضخامت بطری باد شده، عدم آسیب رساندن به دهانه ی بطری و به صفر رساندن ضایعات بطری در طراحی کوره مدنظر می باشد.

اورهال و بهینه سازی دستگاه های بادکن بطری پت

ما میتوانیم ماشین آلات شما که پس ازسالیان طولانی در حال کار بوده و دچار مشکل شده است را به بهترین شکل ممکن تعمیر و یا به اصطلاح overhaul کنیم. تا شما بتوانید دوباره مثل گذشته از بالاترین میزان کارایی دستگاه خود استفاده کنید.

کاهش میزان ضایعات و افزایش تعداد تولید بطری، هدف اصلی اورهال می باشد.

طراحی و ساخت انواع قالب بطری پت

طراحی و ساخت قالب توسط نرم افزارها و ماشین آلات پیشرفته ی CNC انجام می گیرد.

طراحی و ساخت قالب با توجه به سلیقه ی مشتری و ایده های ماشین سازی عظیم زاده شروع گردیده و با ارائه ی طرح، پرینت سه بعدی نمونه بطری، ساخت کامل قالب و تولید نمونه های اولیه و تحویل قالب به مشتری انجام می پذیرد.

در ساخت قالب پت از آلومینیوم سری 6000 و 7000 جهت ساخت بدنه و فولاد آبکاری شده در قسمت های پین و قفل و … استفاده می شود. قالب پولیشکاری شده و با پوشش آندابز ضدخش تحویل می گردد.

قالب های دستگاه های اتوماتیک از جمله دستگاه سه کولیته، چهار کولیته، کمبی و دستگاه های دستی در هر حجم و سایز دهانه قابل ساخت می باشد.